Wellnes czy to sie opłaci ...

diety, suplementy i inne ....

Wellnes czy to sie opłaci ...

Postprzez Tymon Symanski 26 gru 2010, o 20:29

Wellness przede wszystkim oznacza samopoczucie. Najczęściej zaliczanymi zabiegami, które wchodzą w skład całego programu Wellness są m.in.:sauna, Joga, Fitness, oczyszczanie organizmu z toksyn i jedzenie. Filozofie Wellness zapoczątkował Dr. Halbert Dunn w 1959r.
Czyli jednym słowem Wellness oznacza nasze życie
Tymon Symanski

Re: Wellnes czy to sie opłaci ...

Postprzez Maniek S. 26 gru 2010, o 20:31

Zdrowe odżywianie to, według mnie, wybieranie żywności bez konserwantów i polepszaczy, dbanie o odpowiednie proporcje wszystkich składników odżywczych oraz witamin. Od pewnego czasu interesuję się tym problemem. Postanowiłam zmienić swoje przyzwyczajenia i żyć bardziej "zdrowo" albo, inaczej mówiąc, odpowiedzialnie. Czyli zdrowo się odżywiać, ćwiczyć się więcej i wysypiać Plan ambitny, ale mam nadzieję, że uda mi się go zrealizować a dużą zasługę w tym będzie miała strona, na której się niedawno zarejestrowałam (Zdrowy tryb ?ycia, aktywno??, dobre samopoczucie - Zmie? si? na Zdrowie!). Nie tylko są tam bardzo ciekawe artykuły o diecie i ćwiczeniach, ale też coś podobnego do bloga, gdzie ogłaszam swoje postanowienia całemu świat
Maniek S.

Powrót do Zdrowie !